Abyste mohli reagovat na Nabídky práce IHNED, musíte se tát Ověřeným Uchazečem. Ověřený Uchazeč pak může nastoupit na dohodnuté místo IHNED, většinou týž den, a TÍM ZÍSKAT NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení.
Jak na to, abyste byli úspěšní?

 • Zaregistrujte se ZDARMA jako Uchazeč

  Kliknutím na tento odkaz, se ocitnete na stránce pro Registraci. Uveďte požadované údaje. Heslo obdržíte na registrační e-mail.

 • Přihlašte se k Vašemu účtu

  Po přihlášení budete automaticky nasměrováni na Vaší Nástěnku. Zde najdete v levém sloupci dole stupnici Vaší úspěšnosti. Abyste mohli reagovat na nabídky práce, musíte dosáhnout úrovně minimálně 84%.

 • Ověření Uchazeče

  Bez Ověření Uchazeče, nebudete moci reagovat na nabídky práce a nebudete zobrazeni pro Zaměstnavatele. Ověřovací procedura spočívá v doložení některých potřebných a požadovaných dokladů. Procedura je prováděna on-line, zasláním dokumentu do odděleného systému. Nezasíláte nikdy fotokopie občanského průkazu, většinou zasíláte ověřené kopie dokladů, zmenšené na jednu A4 stranu. Originály dokladů máte vždy u sebe, pokud budete nastupovat směnu na dohodu.

 • Ověřený Uchazeč

  Ověřený Uchazeč obdrží základní Balíček pro rozesílání CV a reakcí na nabídky práce s tolika kredity, kolik bude zobrazovat Uchazečův indikátor úspěšnosti – pokud bude tedy Váš profil vyplněn na 84%, získáte 84 kreditů v úvodním Balíčku VIZITKA.

 • Zobrazení Uchazeče na stránkách

  Je několik možností pro Uchazeče.
  1. Být viděn přesně a být vyhledán s možností být kontaktován
  Pokud chcete, můžete vyplnit adresu celou (ulice, číslo, PSČ, město a stát), pak budete zobrazeni v mapě na uvedené adrese a budete vyhledáváni a zobrazováni v dané oblasti přesně.
  2. Být viděn orientačně a být vyhledán s možností být kontaktován
  Pokud nechcete uvádět veřejně celou adresu, pak můžete uvést např.: jen ulici, město, stát. Nebudete zobrazováni přesně a to může mít vliv na výběr vhodného Uchazeče.
  3. Být skryt a nebýt vyhledán bez možnosti kontaktovat
  V tomto případě musíte ve Vašem nastavení na Vaší Nástěnce zvolit v položce Zobrazovat ve vyhledávání variantu NE. Všechny Vaše údaje zůstanou zachovány, ale nebudou dostupné veřejnosti. Až se zase rozhodnete se ukázat, zvolíte variantu ANO.

 • Reakce na nabídky práce

  Abyste mohli reagovat na nabídku práce, musíte mít:
  Aktivní Balíček VIZITKA s kreditem;
  Profil vyplněný na minimálně 84%;
  Musíte být Ověřený Uchazeč.
  Reakce na nabídky práce se Vám uloží do Vaší osobní knihovny. Máte tak přehled o oslovených subjektech a také o stavu Vaší reakce.

TRANSLATE »